CYKLE

warsztat 5RYTMÓW z Jonathanem Horanem
Kraków, 8-12 lipca 2015

Cykle

W trakcie tego warsztatu będziemy używać praktyki ruchu 5Rytmów jako narzędzia w ręku archeologa, aby poszukać ukrytego skarbu, pereł mądrości zbierających się na nasze doświadczenie życiowe. 5Rytmów oferuje nam zarówno mapę jak i sposób, dzięki któremu możemy zrozumieć i świadomie ucieleśnić wzory, fale i wibracje, które organicznie niosą nas od Narodzin do Śmierci.

Ta podróż poprzez rytmy i rytuały, będzie głębokim badaniem naszych osobistych relacji, ludzi, miejsc, wszystkich i wszystkiego, co się wydarzało i określiło kim jesteśmy. Każda sesja będzie okazją do głębokiego zanurzenia w te części nas, które chcemy celebrować i uhonorować, ale też i te, od których chcemy się uwolnić. Praktyka ruchu w różnorodnej grupie ludzi niezwykle wzbogaca. Praca w Cyklach skupia nas na wspólnym dla wszystkich poziomie, dostarcza twórczego i innowacyjnego pryzmatu, poprzez który odbywamy tą podróż.

Przynieś notatnik, kilka rodzinnych zdjęć oraz przedmiot, który ma dla Ciebie wyjątkowe znaczenie.

Jonathan Horan

‘Od gór i oceanu Big Sur w Kalifornii po wieżowce i teatry Nowego Jorku dorastałem w skrajnościach i nauczyłem się głębokiego szacunku do dzikości w nas i w naturze. Gdy miałem dziewięć lat, wziąłem udział w moim pierwszym warsztacie 5Rytmów - mój dziadek umierał, moja mama czuła się bardzo kiepsko i martwiłem się o nią, więc trzymałem się jej blisko. I tak zakochałem się tej w pracy, w rytmach, w wolności i w dyscyplinie. Gdy miałem 17 lat, wpadłem w 5Rytmów po uszy i od tamtej pory wziąłem udział niemal w każdym warsztacie, który Gabrielle prowadziła w przeciągu ostatnich 25 lat. Podążam za jej tańczącymi krokami jako student i nauczyciel i jestem oddany temu, aby ogień istoty jej nauk zawsze płonął.’
Jonathan Horan

Jonathan Horan jest najbliższym współpracownikiem Gabrielle Roth. Należy do głównego nauczycielskiego zespołu jej międzynarodowego Instytutu – The Moving Center, i jest członkiem założycielem Amerykańskiego Laboratorium Teatru Rytuału. Jonathan był zanurzony w 5Rytmach przez całe swoje życie i stale jest kluczowym katalizatorem w ich ewolucji. Prowadzi warsztaty na całym świecie, w przeszłości uczył na Uniwersytecie Vassar w Nowym Jorku, a obecnie uczy w różnych instytutach w USA, np: Omega, Esalen i Naropa. O jego cotygodniowych zajęciach w Nowym Jorku pisały New York Magazine, Breath i Daily News oraz zostały wybrane jako najpopularniejsze zajęcia ruchu w Nowym Jorku w plebiscycie Village Voice w 2004.

'Sposób uczenia przez Jonathana to zdumiewająca mieszanka szczerości, humoru, pokory, wrażliwości i nieustraszoności. Napełnia on pracę głębią, która często zapiera mój oddech. Łagodny wojownik i zraniony uzdrowiciel, ma jedno z największych serc jakie kiedykolwiek spotkałam. Wychował się w łonie tej pracy biorąc w siebie jej esencję, a teraz wydycha ją bez wysiłku w swoim życiu, w pracy, w swoim tańcu. Jest moim najbardziej oddanym uczniem i równocześnie największym nauczycielem.'
Gabrielle Roth

Cykle

czas

8-12 lipca 2015

miejsce

Kraków, Poland, Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12, www.mos.art.pl

  

info

Gabriela Kramarczyk gabriela@5rytmow.com tel. +48 602 135 999

koszt

1125 złotych

wymagania

Ten warsztat jest dla zaawansowanych. Wymagane wcześniejsze doświadczenia 5Rytmów na poziomie Waves i Heartbeat.

przeczytaj

Gabrielle Roth ‘Maps to Ecstasy’ i ‘Sweat Your Prayers’
- polskie wydanie tej książki: ‘Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę’ (Wyd. Free Bird)

ulotka pdf

Zgłoszenia

W chwili obecnej istnieje możliwość wpisanie wyłącznie na listę rezerwową.
W tym celu prosimy o kontakt mailowy gabriela@5rytmow.com.

Informacje dla wcześniej zapisanych uczestników Jeśli potrzebujesz potwierdzenie uczestnictwa w warsztacie

Jeśli potrzebujesz potwierdzenie uczestnictwa w warsztacie, prosimy o e-mail na adres gabriela@5rytmow.com przed warsztatem i podanie w nim wszystkich danych, które winny znaleźć się w tym potwierdzeniu.

Dokument będzie gotowy po warsztacie.

Anulowanie uczestnictwa w warsztacie,
Odpowiedzialność osobista,
Oświadczenie o zdrowiu.